507 199 260

OPIEKA W DOMU PACJENTA

Poniżej podajemy przykładowe pakiety. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie do potrzeb podpopiecznego i jego rodziny. Aby przekonać się, w jaki sposób możemy zapewnić opiekę Tobie lub Twoim bliskim umów spotkanie konsultacyjne z nami.  

Opieka w domu pacjenta

 

Opiekun 

Zapewniamy opiekę w domu pacjenta - kilka godzin dziennie , całodobowo lub z zamieszkaniem. Nasi pracownicy to doświadczony, wykwalifikowany personel, który charakteryzuje się dużą empatią osób potrzebujących. Podczas codziennej pracy opiekun pomoże między innymi przygotować posiłek, zapewni odpowiednią higienę podopiecznego, zaspokoi jego podstawowe potrzeby fizjologiczne oraz zachęci do aktywności.  Każda nasza wizyta to również pomiar podstawowych parametrów życiowych podopiecznego. 

 

Pielęgniarka lub ratownik medyczny

Podczas wizyty, nasz personel, poza czynnościami, jakie wykonuje opiekun może między innymi: pobrać krew do badań, wykonać zastrzyk, założyć lub wymienić cewnik / zgłębnik. 

 

Lekarz

Nie musicie Państwo martwić się o kolejki do lekarza specjalisty.Zrealizujemy dla Państwa transportu pacjenta  na umówioną przez nas wizytę lekarską do współpracujących z nami ośrodków lub przyjedziemy z lekarzem do Państwa, aby w spokojnej, domowej atmosferze przeprowadzić badania (EKG, EKG Holter), wypisać receptę i zaplanować dalsze leczenie. 

 

Opieka paliatywna

Podczas wizyty lekarza specjalisty zostanie wdrożone leczenie przeciwbólowe, oraz leczenie objawowe związane z powikłaniami choroby nowotworowej. 

 

Całodobowy transport medyczny

Przewozimy pacjentów siedzących i leżących na zabiegi, rehabilitację, leczenie szpitalne i uroczystości rodzinne. Usługa zawiera zniesienie i wniesienie pacjenta przez wykwalifikowanych pracowników naszej firmy.